Kurioje namų vietoje padėti šuns guolį?

list Kategorija: Straipsniai Data:

Turbūt daugelis šunų augintojų bent kartą yra uždavę sau klausimą, kurioje namų vietoje padėti šuns guolį? Norint pasirinkti teisingai, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbių aspektų.

Kuriame kambaryje yra geriausia padėti guoliuką?

Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į asmeninius jūsų gyvūno poreikius. Turbūt galima drąsiai teigti, kad, bene, visi šunys mėgsta būti arti savo šeimininko. Jei ir jūsų augintinis yra toks, tuomet jam patiktų, jei guoliukas būtų tame kambaryje, kuriame jūs būnate dažniausiai. Tokiu atveju jis galėtų atsipalaiduoti ir jaustis ramiai, žinodamas, kad jūs esate netoliese.

Kurioje kambario vietoje šuns guolį padėti būtų geriausia? 

Renkantis vietą kambaryje vertėtų atsižvelgti į jo išplanavimą. Šuo jaustųsi jaukiau, jei jo guoliukas būtų tylioje, ramioje vietoje. Arti nebūtų televizorių ar kitų garsą skleidžiančių įrenginių. Taip pat, siekiant sukurti maksimalų jaukumo jausmą, guoliuką derėtų padėti vietoje, pro kurią nėra dažnai vaikštoma, kad augintiniis galėtų miegoti ramiai. Pagalvokite apie kampelį, kuriame jūsų šuo jaustųsi netrukdomas. 

Ar verta atsižvelgti į kambario oro sąlygas?

Kambario temperatūra bei kitos aplinkos sąlygos yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti. Šuns guolis turėtų būti padėtas ne per karštoje ir ne per vėsioje kambario vietoje. Tiek per šiltas šalia esantis radiatorius, tiek per šaltas skersvėjis gali trukdyti gyvūnui pilnai atsipalaiduoti ir lengvai užmigti. 

Ar vertėtų atsižvelgti į tai, kad šuo dažnai mėgsta gulėti tam tikroje namų vietoje?

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad kartais šunys patys pasirenka vietą, kurioje nori miegoti. Jei pastebėjote, kad jūsų augintinis nuolatos gulasi kokiame nors kampelyje, tokiu atveju guolį galite padėtį būtent ten. Jei gyvūnas pats renkasi ten ilsėtis, tai reiškia, kad ši vieta jam patinka ir joje jis jaučiasi itin saugiai.

Ar verta keisti jau esamą šuns guolio vietą?

Jei jūsų šuns guolis jau yra padėtas tokioje vietoje, kurioje augintinis jaučiasi itin gerai, tuomet jo vietos keisti nereikėtų. Šunims yra pakankamai sunku priprasti prie naujos guoliuko vietos, todėl idealiausia ją tinkamai pasirinkti būtų augintiniui dar esant jaunam. Miegodami pastovioje vietoje, šunys jaučiasi saugūs ir gali daug lengviau užmigti.

Šaltinis: https://myanimals.com/health/care-and-well-being/6-suitable-places-to-put-your-dogs-bed/ 

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos paskyros registracija