Kodėl yra verta guolius šunims rinktis tik iš „draugiško“ gyvūnams audinio?

list Kategorija: Straipsniai Data:

Taigi, kodėl yra verta guolius šunims rinktis tik iš „draugiško“ gyvūnams audinio? Šiame straipsnyje pateiksime jums kelis svarbiausius aspektus, įrodančius, kad renkantis naują guoliuką augintiniui, yra labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jis būtų pasiūtas iš palankaus gyvūnams audinio.

 

- Atsparumas augintinių nagučiams

 

Turbūt kiekvienas keturkojų augintojas sutiktų su faktu, kad vienas svarbiausių aspektų renkantis guolius šunims yra jų kokybė ir ilgaamžiškumas. Prie šių guoliuko savybių ypač prisideda audinys, iš kurio jis yra pasiūtas. Palankūs gyvūnams audiniai yra išskirtini savo patvarumu. Turbūt daugelis jau esame pastebėję, kad prieš atsiguldami kai kurie šunys mėgsta patogiai pasiruošti savo vietą ir kasti guoliuką savo nagučiais. Tinkamas audinys ne tik išsaugo guolio patvarumą, bet ir išlaiko tinkamą jo vizualią išvaizdą po tokių nutikimų.

 

- Atsparumas dėmėms

 

Itin svarbus guolių šunims aspektas yra tai, kad jie galėtų būti skalbiami skalbimo mašinoje arba valomi drėgna šluoste. Jei guoliukas pasiūtas iš „draugiško“ gyvūnams audinio, yra tikėtina, kad jį valyti bus itin paprasta, nes į šį guoliuką dėmės įsigers daug sunkiau nei į įprastą audinį. Tai padės jums išlaikyti augintinio guoliuką švarų ir higieniška itin lengvai, o tai patiks ne tik keturkojui, bet ir jums. Guolių šunims atsparumas dėmėms yra itin svarbus tiems, kurių gyvūnai yra linkę į didesnį seilėtekį ar šlapinimąsi ne vietoje. Turint guoliuką, nuo kurio yra lengvą pašalinti dėmes, jūsų kasdienybe taps daug lengvesnė.

 

- Lengvai nuvalomi plaukai

 

Itin didelis gyvūno šėrimasis yra ne reta šunų bei kačių augintojų problema. Turint su tuo susiduriantį gyvūną norisi, kad jo plaukus nuo visų paviršių pašalinti būtų kuo lengviau. Būtent tam yra pritaikyti ir šunų guoliai, pagaminti iš „draugiško“ gyvūnams audinio. Ant tokių guoliukų nukritusius gyvūno plaukus surinkti yra itin lengva. Tai galite padaryti lengvai sudrėkinta šluoste ar bekvape drėgna servetėle. Vos keli brūkštelėjimai ir guoliukas ir vėl švarus. Jei pastebite, kad jūsų augintinio guoliukas aplimpa plaukais itin greitai ir jūs nenorite jo valyti taip dažnai, galite rinktis margesnių arba į jūsų augintinio kailį labiau panašių atspalvių audinius. Tai padės paslėpti ant guoliuko esančius plaukus, todėl jį valyti galėsite kiek rečiau.

 

- „Draugiškų“ gyvūnams audinių pavyzdžiai

 

Nors ne visi guoliukų gamintojai pateikia, kad jų parduodami šunų guoliai yra pagaminti iš „draugiškų“ gyvūnams audinių, juos yra nesunku atskirti ir patiems. Dažniausiai pakankiais auginantiems gyvūnus yra įvardijami tokie audiniai, kaip veliūras, oda, sintetinis aksomas, mikropluoštas.

 

Šaltinis: https://www.housebeautiful.com/lifestyle/a26291747/pet-proof-fabrics/

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos paskyros registracija