Kodėl vertėtų rinktis guolį su viskoelastine (Memory foam) medžiaga?

list Kategorija: Straipsniai Data:

Šiame straipsnyje pateikiame labiausiai vertinamas šios išskirtinės medžiagos savybes ir faktus, kodėl vertėtų rinktis guolį su viskoelastine (Memory foam) medžiaga?

Viskoelastinė (Memory foam) medžiaga visame pasaulyje yra labai pamėgta dėl jos išskirtinių savybių. Gamintojai dažnai renkasi naudoti ją balduose, miegamuosiuose čiužiniuose, gyvūnų guoliuose.

Ši medžiaga yra labiausiai vertinama dėl jos gebėjimo tolygiai paskirstyti gulinčio gyvūno svorį, sumažinti kūnui tenkantį slėgį bei užtikrinti taisyklingą jo padėtį viso miego metu. Nuo augintinio kūno šilumos viskoelastinė medžiaga tampa klampi. Arti gyvūno ji būna itin minkšta ir gali idealiai prisitaikyti prie visų jo kūno linijų, o kiek toliau išlieka tvirta. Siekiant maksimalaus komforto jausmo augintiniams, „guoliukas.lt” gaminamuose guoliuose po viskoelastine (Memory foam) medžiaga yra dedamas ir porolono sluoksnis, kuris sudaro optimalią gyvūno kūno atramą. Šis minkštumo ir stabilumo derinys suteikia idealų patogumo jausmą bei sumažina kūnui tenkantį spaudimą, todėl gyvūnas geriau pailsi.

Viskoelastinė (Memory foam) medžiaga, taip pat, puikiai geba reguliuoti kūno temperatūrą. Yra moksliškai įrodyta, kad dėl jos gebėjimo perimti kūnui tenkantį spaudimą ir lengvai šildyti skaudamas vietas, ji gali ne tik malšinti jau esančius lėtinius sąnarių ar raumenų skausmus, bet ir padėti gyvūnui išvengti sąnarių ligų ateityje.

Ši medžiaga yra hipoalerginė, joje nesikaupia bakterijos bei dulkių erkutės. Tai lemia teigiamą poveikį augintinio kvėpavimo sistemai.

Reikia paminėti, kad dėl ypatingos struktūros viskoelastinė (Memory foam) medžiaga nereikalauja daug priežiūros. Ji yra itin elastinga ir atspari spaudimui. Įspaudus medžiaga atsistato labai lėtai ir tiksliai, todėl net ir po ilgo naudojimo neišsiguli ir nepakeičia savo struktūros, o tai suteikia guoliukams ilgaamžiškumą.

Taigi, kodėl vertėtų rinktis guolį su viskoelastine (Memory foam) medžiaga? Ortopediniai guoliukai su šia medžiaga yra puikus pasirinkimas kiekvienam augintiniui ne tik dėl išskirtinio komforto jausmo, bet ir dėl itin teigiamo poveikio jų sveikatai!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos paskyros registracija