Guoliai katėms. Kodėl jie tokie svarbūs?

list Kategorija: Straipsniai Data:

Taigi, guoliai katėms. Kodėl jie tokie svarbūs? Miegas yra pati svarbiausia dienos dalis kiekvienam organizmui, tad ne išimtis ir katės. Joms būtinas kokybiškas guolis miegui. Nepaisant kiekvieno gyvūno ypatybių, kokybiškas miegas lemia darnų augintinio funkcionavimą bei elgseną. Patogiai ir komfortiškai išmiegoti, ypač miegą įsimylėjusioms katėms, yra būtina. Ramybės metas šių gyvūnų pasaulyje užima nuo 12 iki 16 valandų. 

Taigi, kodėl guoliai katėms yra ne tik rekomenduojami, bet dažnais atvejais ir būtini? Pati pirmoji priežastis - jei mylime savo augintinį, neleisime jam jokiomis aplinkybėmis pasijausti prastai. Katės - karališkas gyvūnas, o su tinkamu guoliu katėms jos patirs ištaigingą ir kokybišką miegą.

Katės, taip pat, yra mėgstantys saugumą gyvūnai. Tiek norint prižiūrėti savo jauniklius, tiek prireikus prižiūrėti save, joms būtinas atskiras kampas nuo žmogaus. Tokiu būdu leidžiame keturkojui turėti ramybės vietą, o kartais net pasislėpti nuo viską matančios žmogaus akies.

Taip pat ne mažiau svarbus ir katės sveikatingumas. Sukurdami joms atskirą erdvę poilsiui pasirūpiname jų komfortu ir atskira jaukumo zona. Tai leidžia joms turėti pasirinkimą, kuri vieta saugiausia ir tinkamiausia prisnūsti. Kiekvienas turi turėti savo asmeninį kampelį.

Ne retu atveju gali reikėti guolio katėms su viskoelastiniu porolonu. Jis suteikia lengvą šildymo pojūtį, kurį katės taip mėgsta. Taip pat, toks guoliukas gali padėti išvengti sąnarių ligų ar sumažinti jau esamus skeleto raumenų ar sąnarių skausmus.

Guoliukas - puiki interjero detalė! Kiekvienas daiktas namuose turi ne tik atlikti savo funkciją, bet ir derėti prie aplinkos. Dviguba nauda namams ir mylimam šeimos nariui!

Ne be reikalo patogus guolis katėms yra svarbus. Praleidžiančios  viso gyvenimo dalis miegant, katėms minkšta miegojimo ir atsipalaidavimo erdvė yra būtina. 

Žaismingas ir energingas namų keturkojis gyventojas - džiaugsmas visai šeimai. Kačių sveikata bei gera savijauta namuose yra itin svarbus aspektas, todėl tuo turi būti pasirūpinta visų pirmiausia. 

Šaltinis: https://scollar.com/blogs/blog/should-you-buy-your-cat-their-own-bed

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos paskyros registracija