Apie augintinio laimę

list Kategorija: Straipsniai Data:

Ką gi mes žinome apie augintinio laimę? Kai esame laimingi, rodos visas pasaulis tampa nuolankesnis ir malonesnis. Taip pat yra ir mūsų gyvūnėliams. Mokslininkai jau seniai patvirtino faktą, kad gyvūnai gali jausti tokias pat emocijas, kaip ir žmonės. Jie taip pat, kaip ir mes jaučia džiaugsmą, laimę, liūdesį, ilgesį, pyktį bei kitas kasdienes emocijas. Kiekvienas gyvūnų augintojas svajoja užtikrinti savo augintinio laimę visą laiką, tačiau kaip tai galime padaryti net tada, kai nesame šalia? 

 

 

Kokybiškas miegas

 

Visų pirma, svarbiausias laimingo gyvenimo aspektas yra kokybiškas miegas. Jis - viso ko pamatas. Nepatogiai išsimiegojus tiek mes, tiek mūsų augintinis jaučiamės pavargę, pikti ar net liūdni. Ilgalaikis kokybiško miego stygius, net gi, gali privesti prie rimtų sveikatos problemų. Tam, kad prie Jūsų augintinio laimės prisidėtų ir miegas, svarbu užtikrinti, kad gyvūnas turėtų savo privačią vietą su jaukiu, jam pritaikytu guoliuku. Siekdami, kad augintiniai sapnuotų tik gražiausius sapnus, guoliukas.lt komanda pasirūpino itin patogiais bei sveikatai palankiais guoliukais su viskoelastiniu porolonu. Arti gyvūno kūno šis porolonas tampa klampus, minkštas bei gali idealiai prisitaikyti prie visų augintinio kūno linijų. Patogūs ir jaukūs, jie padeda pasijusti gyvūnui lyg apkabintam jo mylimiausio šeimininko, o tai tikrai suteikia augintiniui laimės.

 

 

Laiko leidimas gryname ore 

 

Į geros savijautos receptą reikėtų nepamiršti įtraukti ir laiko leidimą su augintiniu lauke. Fizinis aktyvumas turi ypač didelės įtakos keturkojo sveikatai. Ar žiema, ar vasara, grynas oras svarbus visiems organizmams. Įprasto, sveiko kūno sudėjimo augintiniui aktyvus laikas gryname ore turėtų trukti bent 30 – 60 minučių, tačiau kiekvienas augintinis yra skirtingas, todėl laiką tikslingiausia būtų pasirinkti taip pat individualiai. 

 

 

Tinkama mityba

 

Nepamirškime aptarti ir tinkamos augintinio mitybos. Sveikas, subalansuotas maistas yra būtina sąlyga augintinio laimei. Augintiniui, kaip ir mums yra svarbu nuolat gauti naudingų mikroelementų bei vitaminų, kurie padės kasdien jaustis gerai. Įvertinus augintinio fizinę būklę bei asmeninius jo mitybos poreikius, tinkamiausiai maistą galėtų paskirti veterinaras. Tinkama mityba suteiktų augintiniui daugiau energijos, sureguliuotų svorį, pagerintų kailio būklę, sumažintų šėrimąsi, prisidėtų prie tinkamos psichinės bei fizinės būklės palaikymo. Na, o vitaminais ir mikroelementais gausiai praturtinti skanėstai galėtų tapti net maža dovanėle ir kasdiene meilės išraiška.

 

 

Kaip suprasti ar augintinis jaučiasi laimingas? 

 

Turbūt daugelis mūsų dažnai paklausiame savęs ar, visgi, mums pavyko padaryti savo augintinį laimingą? Švytinčios akys, judrumas ir sklindanti jo meilė Jums tikrai neapgaus ir patvirtins, jog Jūsų pastangos atsipirko ir gyvūnas yra laimingiausias pasaulyje!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis
  • Registruotis

Naujos paskyros registracija