Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su guoliukas.lt internetine parduotuve ir grąžinti netikusias kokybiškas prekes ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Norėdamas grąžinti prekes pirkėjas turi pranešti apie tai elektroniniu paštu: info@guoliukas.lt, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę, jos užsakymo numerį, grąžinimo priežastį ir sąskaitos, į kurią pageidauja gauti grąžinamus pinigus, numerį.

Grąžinimo sąlygos:

- grąžinti prekę galima tik jei ji yra nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, yra išsaugotos jos vartojamosios savybės;

- grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;

- grąžinant kartu su preke būtina pateikti sąskaitą faktūrą, jei tokia buvo išrašyta.

Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių grąžinimo išlaidas (5.90 eur.) apmoka pirkėjas. Šis grąžinimo mokestis yra nuskaičiuojamas nuo grąžinamų pinigų sumos.

Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami į pirkėjo nurodytą sąskaitą ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prekės grąžinimo pardavėjui dienos.

Nekokybiškos prekės grąžinamos arba keičiamos naujomis, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis.

Jei turite klausimų dėl prekių grąžinimo, prašome kreiptis el. paštu: info@guoliukas.lt

  • Registruotis

Naujos paskyros registracija