Guoliukas.lt

     Mums augintiniai yra neatsiejama gyvenimo dalis. Jie suteikia kasdienybei žavumo, žaismingumo, gaivos. Nuolatos jaučiant jų besąlygišką meilę ir teikiamą džiaugsmą, kilo noras dar labiau prisidėti ir prie jų pačių kasdienio gyvenimo kokybės gerinimo. Taip gimė idėja sukurti „guoliukas.lt“ ortopedinius, su meile rankomis Lietuvoje gaminamus gyvūnų guolius.

     Mūsų didžiausias tikslas - ne tik laimingas, bet ir sveikas augintinis. Mūsų išskirtinumas - kiekvieno guoliuko pagalvėlėje yra viskoelastinis (Memory Foam) porolonas. Jis ne tik suteikia nepaprasto komforto jausmą, bet ir idealiai prisitaiko prie augintinio kūno, taip užtikrindamas taisyklingą jo padėtį viso miego metu. Yra moksliškai įrodyta, kad dėl viskoelastinio porolono gebėjimo perimti augintinio kūnui tenkantį spaudimą ir lengvai šildyti, miegas ant jo ne tik gali malšinti jau esamus lėtinius sąnarių ar raumenų skausmus, bet ir padėti išvengti jų ateityje. 

     Mums labai svarbu ne tik laimingas augintinis, bet ir patenkintas šeimininkas, todėl ypač daug dėmesio skiriame gaminamų guolių kokybei. Visi „guoliukas.lt“ guoliai yra pagaminti tik iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų medžiagų. Mūsų naudojami audiniai yra „draugiški“ gyvūnams ir paženklinti „OEKO-TEX“ sertifikatais. Taip pat, dėl ypatingos viskoelastinio porolono struktūros, čiužinukai tampa ne tik elastingi, bet ir atsparūs spaudimui, o tai suteikia guoliukams ilgaamžiškumą.

  • Registruotis

Naujos paskyros registracija